вторник, 21 апреля 2015 г.

Боротьба за кубок. Футбольний двобій

У Тячівській Тересві футбольні команди змагалися за кубок. Посприяв у проведенні змагання народний  депутат Василь Петьовки.  Команди з Тересви та Нижньої Апші мірялися силами на полі. Гра виявилась емоційною та захоплюючої. Хто переміг а хто отримав поразку , кого нагородили званням кращого футболіста дивіться в сюжеті.

Змагання розпочали з гімну України. Пан Іван тренує хлопців з команди «Авангард» Тересва вже не один рік. Перед змаганням пояснює правила  гри. Вболіває за кожного учасника. В якості призів учасники отримають кубок переможця та грамоти. Також приз отримає кращий гравець. Тривалість тайму 45 хвилин, гравці грали у двох таймах. Час для футболістів пролетів швидко.   Гра  була цікавою, захоплюючою  та емоційною як для гравців, так і для вболівальників.В першому  таймі результат гри 0:0. Але майже в кінці другого тайму, команда «Авангард» Тересва забила гол суперникам. Проводять такі  футбольні змагання щороку за сприяння народного депутата  України Василя Петьовки.  З рахунком 1:0 перемогу здобула  команда «Авангард» Тересва. В кінці гри переможці отримали кубок та грамоти. А команду з Нижньої Апши нагородили подяками за участь. Кубок кращого гравця отримав. Гра виявилась  напруженою: були і травми, і невдачі, але задоволені залишились усі як учасники так і вболівальники.

Джерело: m-studio.net.ua